7 راه ایمن سازی پنجره های خانه

7 راه ایمن سازی پنجره های خانه

اطمینان از اینکه پنجره های خانه شما همیشه در برابر کسی که می خواهد وارد آپارتمان شما شود ، ایمن است و این یک امر بسیار مهم است. آمارها نشان می دهد تقریباً 30٪ از سارقین از طریق درها یا پنجره های قفل نشده وارد خانه می شوند یا قصد ورود به خانه را دارند. گفته می شود در میان 23٪ از سارقین از طریق پنجره های طبقه اول وارد املاک می شوند. با دانستن این موضوع ، اطمینان از اینکه همه تلاش خود را برای اطمینان از امنیت بیشتر پنجره های خود انجام می دهید بسیار مهم است.

برای اطمینان از ایمن بودن پنجره ها ، موارد مختلفی وجود دارد که می توانید انجام دهید. در این مقاله ، ما روش های مختلفی را برای اطمینان از امنیت بیشتر پنجره ها معرفی خواهیم کرد

راه حل های عملی برای ایمن سازی پنجره شما:

پنجره های خانه یا محل کار خود را در هر کجا که زندگی می کنید قفل کنید
اطمینان حاصل کنید که پنجره شما دارای میله های امنیتی یا توری است
دوربین های امنیتی را رو به پنجره ها نصب کنید تا ببینید آیا تلاشی برای ورود به سیستم وجود دارد
نصب قفل های امنیتی پنجره با کیفیت بالا
تنظیم نورافکنهایی که واقعاً روشن هستند و نور زیادی را تأمین می کنند
کاشت بوته هایی که در اطراف پنجره های شما خاردار است
تهیه یک سگ برای محافظت از اموال خود همیشه یک ایده ارزشمند است
یک برنامه تماشای محله را شروع کنید یا به آن بپیوندید
راه حل:

1. با قفل نگه داشتن پنجره ها از ایمن بودن اموال خود اطمینان حاصل کنید

بسیاری از مردم فراموش می کنند قبل از بیرون رفتن پنجره های خود را قفل کنند. یک راه حل ساده برای این امر ممکن است استفاده از یادداشت های پس از آن در درب منزل شما باشد که به شما یادآوری می کند قبل از ترک پنجره ها را قفل کنید. بسته به نوع پنجره شما ، قفل کردن ساده آن ممکن است کافی نباشد. در این موارد ، باید از قفل های امنیتی یا رولپلاک برای قفل و تقویت پنجره های خانه خود استفاده کنید. اگر پنجره شما یک پنجره کشویی است ، برای اطمینان از حداکثر امنیت باید میله ای را در مسیری که پنجره روی آن بلغزد نصب کنید.

2. نصب پنجره های مشبک و میله های امنیتی بر روی پنجره خود

توری ها و میله های پنجره فلزی ثابت شده است که راهی موثر در جلوگیری از سارقین است. این احتمالاً ارزان ترین راه برای اطمینان از ایمنی پنجره های خانه شماست. اگر فکر می کنید میله های پنجره ظاهر خانه شما را مختل می کند و چنین چیزی را نمی خواهید ، همیشه می توانید سراغ گزینه های زیباتر بروید. گزینه های فوق العاده زیبایی در دسترس شما قرار دارد که کاملاً قابل شخصی سازی هستند تا بتوانید میله های آهنی خود را متناسب با دکوراسیون و زیبایی خانه خود تنظیم کنید. با این حال ، لازم به ذکر است که در شرایط اضطراری حداقل باید یک پنجره را بدون میله نگه دارید.

3. استفاده از دوربین های امنیتی

سیستم های دوربین امنیتی پنجره در سال های اخیر محبوب شده اند. آنها روشی بسیار موثر در بالا بردن امنیت خانه شما هستند. دلیل محبوبیت آنها مقرون به صرفه بودن آنها است. نکته ای که هنگام پرداختن به این موارد باید به خاطر داشته باشید این است که قرارگیری دوربین ها بسیار مهم است. اگر دوربین ها را خریداری کرده و در مکان نامناسبی قرار داده اید ، احتمالاً بدون دلیل هزینه زیادی را هدر می دهید. قرار دادن آنها در خارج از پنجره ایده خوبی است زیرا از این طریق می توانید ببینید آیا کسی قصد دارد از پنجره شما به آن نگاه کند. برخی از دوربین ها حتی از فناوری تشخیص حرکت نیز برخوردار هستندبنابراین اگر کسی بیش از حد به دوربین یا پنجره شما نزدیک شود می توانید به شما اطلاع داده شود. اگر بودجه برای شما نگران کننده است ، باید توجه داشته باشید که دوربین های مداربسته با هر قیمت در دسترس هستند و می توانید یکی را کاملاً متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. به نظر می رسد بسیاری از مردم فکر می کنند ، نصب دوربین های امنیتی “جعلی” در خانه شما ایده خوبی است. اما به خاطر داشته باشید که سارقین باتجربه می توانند دوربین های جعلی را به راحتی تشخیص دهند و این برای امنیت اموال شما ضد تولید خواهد بود.

4. شیشه های پنجره های خود را تقویت کنید تا از ضد سرقت بودن آنها مطمئن شوید

تقویت شیشه پنجره ها ایده خوبی است در صورتی که امنیت خانه شما به نوعی نقض شود. یک مزیت بزرگ استفاده از این واقعیت این است که آنها از پنجره ها به راحتی خرد نمی شوند. اغلب اوقات ، به راحتی قفل کردن پنجره ها کافی نیست زیرا بسیاری از پنجره ها می توانند به راحتی خراب شوند. سخت شدن شیشه پنجره شما می تواند پنجره ای شکننده و آسان برای شکستن را به یک پنجره مقاوم در برابر شکست تبدیل کند. کار دیگری که می توانید با پنجره های خود انجام دهید تا امنیت اموال شما کمی بیشتر شود ، استفاده از فیلم های واضح و فیلم های رنگی روی پنجره ها است. این باعث می شود که سارقین نتوانند مستقیم به خانه شما نگاه کنند. این امر آنها را مجبور به استفاده از روشهای دیگری می کند که احتمالاً خطرناک تر هستند. اگر می خواهید یک روش مقرون به صرفه تر برای انجام کاری مشابه داشته باشید ، شما می توانید از پنجره های غلتکی در پنجره خود استفاده کنید تا دید از خارج مسدود شود.

5. نصب قفل های امنیتی پنجره

نصب ساده پنجره های ضد سرقت در ملک شما کافی نیست. در بیشتر مواقع ، باید قفل های پیش فرضی را که پنجره ها به همراه دارند تغییر دهید. قفل هایی که پنجره ها به آن می آیند معمولاً بیش از امنیت و کارایی بیشتر به زیبایی توجه دارند. به همین دلیل خرید یک قفل پنجره با کیفیت خوب می تواند به امنیت خانه شما کمک کند. شاید از خود بپرسید که در کجا می توانید قفل هایی پیدا کنید که در واقع خوب و ایمن باشند. لازم است به خاطر داشته باشید که قفل ها انواع مختلفی دارند و هر یک از آنها ویژگی ها و مزایای خود را دارند. انواع محبوب قفل ها قفل های تلنگر ، قفل های کلید دار و قفل های ارسی هستند. قفل های فلیپ به راحتی نصب می شوند و معمولاً بسیار ارزان هستند. مسئله این قفل ها این واقعیت است که می توان آنها را به راحتی لگد زد. قفل های کلید دار در مقایسه با این نوع قفل ها گران ترند اما باید کلید را در نزدیکی آن نگه داشت که ممکن است به طور مداوم امکان پذیر نباشد. قفل های ارسی برای بستن پنجره ها استفاده می شوند و معمولاً از ورود به خانه جلوگیری می کنند.

6. نصب نورافکنهای روشن

سارقین معمولاً محیط تاریک را ترجیح می دهند زیرا حرکت آنها قابل پیگیری نیست و مشاهده کسی برای آنها دشوار است. به همین دلیل راه اندازی نورافکن های روشن ایده خوبی است که می تواند نور شدید را در مناطق حساس از بین ببرد. یک پنجره کاملاً روشن می تواند به جلوگیری از ورود به سیستم کمک کند. اگر مایلید کمی بیشتر هزینه کنید ، می توانید از نورافکن های حسگر حرکت استفاده کنید تا اگر در نزدیکی پنجره ها فعالیتی مشاهده شد ، نورافکن ها روشن شوند. اگر هرگز دیدید که نورافکن های شما در نیمه شب روشن می شوند ، می توانید بلافاصله مرجع را مطلع کرده و یا حتی به خود پاسخ دهید.

7. کاشت بوته های خاردار

این ممکن است کمی ساده لوحانه به نظر برسد و شما در مورد عملکرد یا عدم عملکرد این حدس و گمان باشید. اما واقعیت این است که وقتی صحبت از امنیت خانه شما می شود ، نباید سنگ روی سنگ بگذارید و اگر احتمال دارد که کاشت چند بوته از ورود سارقین به خانه شما جلوگیری کند ، باید آن را در نظر بگیرید. دلیل این که این توصیه می شود این است که راهی بسیار ارزان برای تأمین مانعی برای سارق یا سارق بودن است.

رایج ترین اشتباهات مربوط به امنیت خانه که شما را در معرض خطر قرار می دهد
بالا بردن امنیت محله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید