6 دلیل برای اینکه باید سیستم امنیتی و حفاظتی محیط کار را ارتقا دهید.

6 دلیل برای اینکه باید سیستم امنیتی و حفاظتی محیط کار را ارتقا دهید.

6 دلیل برای اینکه باید سیستم امنیتی و حفاظتی محیط کار را ارتقا دهید.

1- تلفیق دوربین هوشمند

 
سیستم نظارت تصویری یکی از هوشمندترین سرمایه گذاری هایی است که صاحب شرکت می تواند انجام دهد. سیستم های دوربین برای محیط کاری یکی از موثرترین عوامل بازدارنده جرم است و همچنین می تواند به محافظت از شرکت شما در برابر پرونده های قضایی کمک کند. در کنار آن ، ممکن است برخی از بیمه ها تخفیف هایی را برای نصب نظارت تصویری در محل کار شما ارائه دهند.

سیستم های هشدار امنیتی برای محافظت از سنگ بنای تجاری
اگرچه یک سیستم دوربین مستقل به شما کمک خواهد کرد ، اما داشتن دوربین هایی که با یک سیستم هشدار هوشمند ادغام می شوند ، مزایای زیادی به همراه می آورد . برای شروع ، شما می توانید دوربین را از طریق برنامه ایمنی متصل به تلفن خود کنترل کنید. فراتر از آن ، می توانید سیستم را تنظیم کنید تا انواع مختلف فعالیت را برای شما هشدار ارسال کند. برخی از سیستم عامل های دوربین هوشمند حتی می توانند تفاوت بین فعالیت منظم و موارد مشکوک را تشخیص دهند.

2- کنترل از راه دور

 
با سیستم های هشدار قدیمی ، برای کنترل سیستم باید جلوی صفحه مانیتور در محل بایستید و توسط صفحه کلید دوربین ها را کنترل کنید. با یک سیستم هشدار تجاری هوشمند ، می توانید هشدارهای خود را با برنامه تلفن هوشمند متصل مدیریت کنید. این بدان معناست که شما می توانید سیستم را هر کجا که در محل کسب و کار خود باشید کنترل کنید و یا هنگامی که حضور ندارید می توانید کنترل آن را در دست بگیرید.

سیستم های امنیتی تجاری همیشه از سنگ بنای محافظ استفاده می کنند
یکی از راه هایی که باعث راحتی کار می شود ،فعال و غیر فعال کردن سیستم امنیتی است. صبح که به محیط کار وارد می شوید ، برای غیر فعال کردن سیستم نیازی به دسترسی به صفحه کلید داخلی نیست . 

3- همیشه کار می کند


 با زنگ هشدار شرکت هوشمند ، سیستمی دریافت می کنید که از هوش لازم برای 24 ساعت شبانه روز برای شما کار می کند. نه تنها این ، بلکه همچنین می توانید ایمنی را در چندین مکان شرکت از یک صفحه کنترل مناسب مدیریت کنید. با سیستم های هشدار امنیتی برای مشاغل دارای هوش مصنوعی ، همیشه سنسورها را کنترل می کند. حتی در صورت غیرفعال کردن، می تواند شما را از فعالیت مشکوک آگاه کند. همراه با آن ، می تواند تشخیص دهد که چه زمانی قرار است فعال شود. اگر فعال کردن سیستم هشدار را فراموش کنید ، می تواند هشدار برای شما ارسال کند و می توانید سیستم را از تلفن خود فعال کنید.

4- راه حل های کنترل دسترسی

 
یک سیستم نظارت بر زنگ خطر هوشمند همچنین می تواند راه حل های بهتری برای کنترل دسترسی به محیط کار به شما ارائه دهد . به جای اینکه کلیدهای فیزیکی به کارمندان معتمد بدهید ، می توانید کدهای ورود بدون کلید را برنامه ریزی کنید. این کدها را می توان با سهولت اضافه و حذف کرد ، و شما حتی می توانید سطوح مختلف دسترسی را به کارمندان مختلف ارائه دهید. سیستم های امنیتی برای محیط کارهمچنین می توانند سوابق دسترسی دقیق را نگهداری کنند ، بنابراین شما می دانید چه کسی در زمان های مختلف رفت و آمد می کند.

سیستم های امنیتی برای حفاظت از سنگ بنای راه حل کنترل دسترسی به تجارت
همراه با افزایش ایمنی ، یک سیستم ورود بدون کلید همچنین می تواند محیط کار را راحت تر کند. اگر تاخیر دارید ، می توانید قفل درها را باز کنید و هشدارها را غیرفعال کنید تا کارمندانتان شروع به باز شدن برای شما کنند. اگر روز تعطیل را سپری می کنید ، می توانید زنگ ساعت را تنظیم کنید تا هنگام باز شدن قفل درها در ابتدای روز و هنگامی که کارمندان شما شب را بیدار می کنند ، با یک کلیپ ویدیویی برای شما هشدار ارسال کند.

5- ترموستات هوشمند برای بهبود کارایی

 
با استفاده از یک ترموستات هوشمند به سیستم هشدار تجاری خود ، می توانید در هزینه های آب و برق خود صرفه جویی کنید. می توانید برنامه های مربوط به گرمایش و سرمایش را برنامه ریزی کرده و گزارشات مفصلی در مورد مصرف انرژی دریافت کنید. همچنین می توانید سیستم HVAC را از طریق همین برنامه تلفن هوشمندی که به سیستم بی سیم هوشمند شما متصل است کنترل کنید.

همچنین می توان از ترموستات هوشمند برای محافظت از موجودی شما استفاده کرد . اگر وسایلی دارید که به دمای بالا یا پایین حساس هستند ، می توانید سنسور دما را در انبار قرار دهید. سپس می توانید ترموستات هوشمند را تنظیم کنید تا مطمئن شوید محل نگهداری در دمای مناسب برای محافظت از آن موارد نگهداری می شود.

سیستم های هشدار امنیتی ترموستات هوشمند برای محافظت از سنگ بنای تجاری

6- چراغ های هوشمند

 
چراغ های هوشمند ویژگی دیگری است که می تواند حرفه شما را راحت تر و کارآمدتر کند. چراغ ها را می توان برنامه ریزی کرد تا بر اساس برنامه کاری شما کار کند. وقتی برای کار فعال هستید ، همه چراغ ها می توانند برای مشتریان روشن باشند و وقتی محیط کار بسته هست ، می توانید هر چراغ غیرضروری را خاموش کنید.

فراتر از برنامه ریزی چراغ ها ، شما همچنین می توانید تمام چراغ های هوشمند خود را از طریق برنامه سیستم کنترل کنید. اگر می خواهید چراغ ها را در یک منطقه خاموش یا روشن کنید ، مجبور نیستید به سمت یک سوئیچ بروید. شما به سرعت برنامه را روی تلفن خود باز می کنید و می توانید این کار را از هرجایی انجام دهید. حتی می توانید برخی از چراغ ها را برای پاسخ دادن به رویدادهای مختلف برنامه ریزی کنید. خواه باز شدن درب باشد یا حسگر حرکت تحریک شود ، می توانید چراغ ها را به صورت خودکار روشن کنید.

چرا باید جک بازویی برای درب پارکینگ نصب کنیم؟
نگهداری و تست سیستم های امنیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید