چگونه امنیت محل کار خود را بالا ببرید؟

چگونه امنیت محل کار خود را بالا ببرید؟

در دنیای امروز امنیت حرف اول را می زند. در فعالیت و هر جایی که زندگی می کنیم قطعا امنیت رکن اساسی آن فعالیت می باشد. در واقع به واسطه امنیت و آرامش است که انسان ها قادر هستند زندگی عادی داشته باشند.

تجارت و کسب و کار هم از این امر مستثنی نیست. محل کار شما باید کاملا امن باشد تا شما و کارمندانتان بتوانید به راحتی فعالیت های خود را انجام دهید.

برای جلوگیری از تهدیدات داخلی مانند سرقت از کارمندان چه کاری انجام داده اید؟ بیایید نگاهی دقیق تر به چگونگی محافظت از تجارت خود در برابر ضرر با استفاده از سیستم نظارت تصویری بیندازیم.

بیشتر کارمندان صادق ، سخت کوش و وفادار هستند. با این حال ، موارد کافی ثبت شده از کلاهبرداری و سرقت کارمندان وجود دارد. این باعث می شود شما در نظر بگیرید که چگونه فناوری ، مانند سیستم های نظارت تصویری ، می تواند به تجارت شما کمک کند تا از خسارات ناشی از این اقدامات مخرب جلوگیری و جبران کند.

سرقت کارمندان چقدر رایج است؟

طبق CBS  MoneyWatch ، یک سازمان معمولی 5٪ از درآمد سالانه خود را به دلیل کلاهبرداری در کارمندان از دست می دهد .

فکر می کنید تجارت کوچک یا متوسط ​​شما از میزان سرقت کارمندان در امان است؟

یک مطالعه جدید توسط Hiscox ، یک بیمه گر متخصص جهانی ، نشان داد که مشاغل ایالات متحده تحت تأثیر سرقت کارمندان به طور متوسط 1.13 میلیون دلار در سال 2016 ضرر کردند. مشاغل کوچک و متوسط ​​به طور نامتناسبی مورد حمله قرار گرفتند ، که 68 درصد موارد را نشان می دهد. متوسط ​​ضرر آنها در سال گذشته 289،864 دلار بود .

 دوربین مداربسته امنیتی در ساختمان اداری چگونه نظارت تصویری می تواند کمک کند؟

صرف وجود دوربین فیلمبرداری (و علائمی که نشانگر استفاده از دوربین است) در محل کار کافی است تا کارمند را از سرقت منصرف کند.

چگونه امنیت محل کار خود را بالا ببرید؟
- امنیت محل کسب و کار

این امر به ویژه برای آن دسته از مشاغل تشویق می شود که در جریان نقدینگی فعالیت می کنند. و پول زیادی در دست دارند. فکر در مورد گرفتار شدن فقط کافی است تا یک کارمند بتواند عواقب حتی سرقت های کوچک را در نظر بگیرد.

دوربین های نظارتی که به صورت شبانه روزی کنترل می شوند علاوه بر بازدارندگی ، می توانند حتی مخفی ترین مجرم را نیز در این عمل پیدا کنند.

توجه بیشتر به کالاها یا صندوق های پول نقد می تواند به هنگام دستگیری و پیگرد قانونی یک مجرم کمک کند. جبران خسارت مالی آسان تر است و اجازه اثبات جسمی را می دهد.

نظارت تصویری را کجا قرار دهید؟

سیستم های نظارتی می توانند در بسیاری از مکان های کسب و کار شما کمک کنند. دوربین های مداربسته مورد استفاده در مناطقی که کارمندان ورود و خروج می کنند ، می تواند مفید باشد. برای اطمینان از ایمن بودن موجودی کالا از دوربین های امنیتی که محصولات در آن ذخیره شده استفاده کنید. در آخر ، دوربین های ویدئویی را بالای صندوق های پول نقد قرار دهید. با نصب یک دوربین امنیتی که به قسمت ثبت نام اشاره دارد ، می توانید سرقت کارمندان را زیر نظر بگیرید.

آیا برای تصمیم گیری در مورد سیستم نظارت تصویری مناسب برای تجارت خود به کمک نیاز دارید؟ آیا می دانید مکان های مناسبی برای قرار دادن این سیستم ها وجود دارد؟

متخصصان ما می توانند به شما مشاوره رایگان بدهند. کافی است وارد این صفحه بشوید.

خطراتی که همواره خانه شما را تهدید می کند
شما چگونه از خانه خود محفاظت می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید