چرا باید جک بازویی برای درب پارکینگ نصب کنیم؟

چرا باید جک بازویی برای درب پارکینگ نصب کنیم؟

چرا باید جک بازویی برای درب پارکینگ نصب کنیم؟

حتما تا الان متوجه شده اید که امروزه بسیاری از مردم اقدام به نصب جک بازویی برای درب پارکبنگ خود نموده اند. نصب جک بازویی مزیت های زیادی دارد از جمله اینکه برای ورود و خروج دیگر نیاز نیست از خودرو پیاده شوید که این خود باعث صرفه جویی در زمان می شود یا اینکه بسیاری از مردم امنیت درب وروی یا همان درب پارکینگ برای آنها مهم است که در این مورد باید بگوییم شما می توانید هنگام نصب جک بازویی از یک قفل برقی نیز استفاده کنید.

در مورد این نوع قفل ها ،هنگامی که دستور باز شدن بازو توسط ریموت صادر می شود، قفل برقی نیز باز می شود که باید حتما فرکانس قفل با جک بازویی تنظیم شود.

دلیل بعدی که می تواند شما را قانع کند که اقدام به خرید جک پارکینگی کند بحث امنیت خودرو است. آمارها نشان می دهد درصد بسیاری از سرقت خودرو مربوط به زمانی است که راننده برای بازکردن یا بستن درب پارکینگ می شود. بدین صورت که هنگامی که راننده جهت باز کردن درب پارکینگ از خودرو پیاده می شود، قطعا حدود 30 الی 50 ثانیه طول می کشد. همین زمان کافی است تا سارق اقدام به سرقت خودرو کند.

دلیل بعدی این است که با نصب جک بازویی قطعا میزان ارزش خانه بالا می رود. امروزه داشتن درب پارکینگی اتوماتیک یکی از آپشن هایی است که در ارزش خانه بسیار تاثیر گذار است.

اگر شما هم دلایل دیگری برای نصب جک بازویی دارید، در زیر همین پست نظر خود را بگویید.

6 دلیل برای اینکه باید سیستم امنیتی و حفاظتی محیط کار را ارتقا دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید