مواردی از امنیت خانه که باید بدانید

محافظت از خانه و بالا بردن امنیت آن قطعا یکی از اولویت های صاحبخانه می باشد. در این پست قصد داریم دو راه ورودی متداول که اکثر سارقان از آن استفاده می کنند، را بررسی کنیم.

یکی از اصلی ترین نقاط ورودی برای هر خانه درب و پنجره است. بیشتر خانه ها دارای چندین نقطه دسترسی از جمله درهای جلو و عقب ، دسترسی به زیرزمین یا درهای بزرگ است. سپس ، تعداد زیادی پنجره وجود دارد که می تواند برای دسترسی به فضای داخلی خانه شما استفاده شود.

آمار

براساس گزارشی از وضعیت ایمنی در آمریکا 2020 ، وقفه ها یکی از نگرانی های شماره یک جنایت املاک در سراسر آمریکا است. تقریباً 40٪ از آمریکایی ها در 12 ماه گذشته تجربه شخصی با جرم خشونت آمیز یا جرم املاک را گزارش کرده اند. این یک پرش 73٪ از سال 2019 است.

در حالی که FBI گزارش می دهد که بین سال های 2017 و 2018 شاهد کاهش تقریباً 4٪ در میزان جرایم خشونت آمیز در سراسر کشور بوده ایم ، این گزارش حاکی از افزایش 50٪ در تعداد افرادی است که به ما گفتند که تجربه شخصی داشته اند. در سال گذشته با جرم خشونت آمیز این اعداد به ما می گویند که امنیت خانه از هر زمان دیگری در کشور ما مهمتر است.

امنیت خانه و کنترل دسترسی

به منظور محافظت از هرگونه املاک مسکونی ، برخی از اولین مناطقی که می خواهید آنها را امن کنید ، درها ، پنجره ها و نقاط اصلی ورود به ملک شما هستند.

با نصب چراغهای سنسور از راه دور در املاک خود ، شروع کنید. سنسورهای از راه دور می توانند چراغهای روشنایی را روشن کنند تا مناطق دسترسی مشترک مانند فضای باز ، ورودی های زیرزمین و راهروهای جلوی آنها را روشن کنند.

از آنجا ممکن است شما بخواهید یک سیستم جامع امنیت خانه را در نظر بگیرید. این سیستم ها می تواند شامل موارد زیر باشد: قفل پنجره و در با کیفیت بالا ، حسگرهای پنجره و درب ، کنترل دسترسی که می تواند برای فعال سازی از راه دور در گوشی هوشمند شما ادغام شود و دوربین های امنیتی که به شما امکان می دهند حتی در حالی که هستید در خانه و املاک خود نظارتی داشته باشید.

بیرون

این سیستم ها نه تنها به شما امکان قفل و باز کردن خانه خود را برای بچه های نگهدار ، کودکان و بازدید کنندگان می دهند ، بلکه به شما امکان می دهد تا از راه دور وضعیت اموال خود را نیز بررسی کنید. برای برخی از سیستم ها که شامل بررسی دما ، اتصال به CO ، تشخیص دود و کنترل آتش سوزی و همچنین نظارت مداوم بر روی آب است. این سیستم های جامع می توانند در صورت نیاز به دوری از ملک خود یا حتی در حالی که در خانه هستید ، آرامش خاطر به شما دهند.

مزایای داشتن سیستم امنیتی
تصورات رایج وغلط در دوربین های مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید