مزایای دوربین های AHD

با وجود انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته ، ممکن است یک سوال مطرح شود که کدام یک بهترین گزینه برای استفاده هستند. در میان انواع مختلف دوربین ها ، دوربین مدار بسته AHD یک استاندارد نظارتی با کیفیت بالا است. همچنین از کابل کواکس به منظور انتقال HD به DVR ها از دوربین ها استفاده می کند. وضوح تصویر720p ، 1080p ، 5 مگاپیکسل و 4kتوسط AHD پشتیبانی می شود. چگونه این کار را انجام می دهد؟ با استفاده از فناوری پیشرفته تفکیک سیگنال Y / C و فیلتر سیگنال آنالوگ. کیفیت تصویری که این نوع فناوری ارائه می دهد در مقایسه با رقبای خود بسیار بهتر است. وضوح تصویر دوربین AHD حداکثر 1080p است. اما اکنون می توان رزولوشن  4k را از روی کواکسیال نیز انتقال داد.

کابلها

نوع کابل های مورد استفاده دوربین های AHD برای اتصال به DVR ها معمولاً کابل کواکس RG59 یا RG6 است. بهتر است که بدانید دوربین های مدار بسته سنتی از همان نوع کابل استفاده می کنند. بنابراین ، اگر قبلاً از این نوع کابل ها برای محل کار یا خانه خود سیم کشی کرده اید ، دیگر جای نگرانی نیست. مورد بعدی اینکه کابل های کواکس RG59 بدون افت کیفیت فیلم می توانند مسافت بیشتری را طی کنند. دامنه دقیق این نوع کابل ها 800 فوت است. کابل همچنین با کابل CAT5 می تواند تا 960 فوت کار کند.

دوربین های مداربسته یا دوربین های AHD؟

در این مرحله ، ممکن است شما در نظر داشته باشید که چگونه فناوری جدید با دوربین مداربسته قدیمی و قابل اعتماد آنالوگ مقایسه می شود. اگرچه بسیاری از مردم معتقد بودند که دوربین مدار بسته آنالوگ تا اواخر دهه 2000 از چرخه خارج شده اند ، اما در عوض محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. چرا ؟ به این دلیل که نصب و راه اندازی دوربین های IP دشوارتر بوده و در نتیجه ، بسیاری از مردم تصمیم گرفتند به تکنولوژی قدیمی پایبند باشند. پس از آن ، HD-SDI حدود 2010 منتشر شد. آنها قبلاً در صنعت فیلم سازی استفاده می شدند. بنابراین ، فناوری مورد استفاده واقعاً خوب بود. با این حال ، پذیرش این نوع دوربین ها بسیار محدود بود زیرا شما نمی توانستید کابل های کواکس مسافت طولانی را برای دوربین های HD-SDI اجرا کنید.

دوربین های AHD چه مزایایی را ارائه می دهند؟

دوربین های AHD نسبت به سایر انواع دوربین های امنیتی بهتر هستند. نصب کنندگان از همان نوع فناوری استفاده می کنند.  بزرگترین نکته مثبت در استفاده از دوربین AHD این است که دوربین های AHD می توانند از همان کابل های کواکس مسافت طولانی همانند دوربین های مدار بسته آنالوگ استفاده کنند. اگر نمی خواهید از کابل UTP استفاده کنید ، Baluns ویدیویی نیز برای استفاده در دسترس است. نکته ای که ممکن است باعث نگرانی شود ، هزینه بالا است. با این حال ، این قطعاً ارزش آن را دارد زیرا به شما این امکان را می دهد تا در آینده و در عین حفظ سیستم DVR مشابه ، به HD ارتقا دهید.

مزایا و معایب دوربین های مداربسته
راهنمای انتخاب دوربین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید