مزایای داشتن سیستم امنیتی

دوربین های امنیتی دیگر “افزودنی” نادر بسیاری از خانه ها نیستند. آنها به سیستمی تبدیل شده اند که بسیاری از صاحبان خانه برای نظارت بر اعضای خانواده از آنها استفاده می کنند ، افرادی را که می توانند به درب ورودی خود دسترسی پیدا کنند ، و همچنین در هنگام عدم حضور اعضای خانواده ، امنیت را حفظ کنند. برخی از خانواده ها حتی از سیستم های نظارتی استفاده می کنند تا امکان دسترسی از راه دور به ملک برای مناظر ، بچه نگهداران و کارگران لوازم خانگی که نیاز به ورود دارند را فراهم کنند.

از دوربین های امنیتی امروزی هم برای فضای داخلی و هم برای نمای بیرونی یک خانه استفاده می شود. آنها پنهان هستند و می توانند به روشهایی که اکثر بازدیدکنندگان متوجه آن نیستند پنهان شوند. بیایید نگاهی دقیق تر به مزایای سیستم دوربین امنیتی برای خانه خود بیاندازیم.

دزدگیر

یکی از دلایلی که بیشتر صاحبان خانه در یک سیستم نظارتی سرمایه گذاری می کنند ، جلوگیری از سارقان احتمالی است. مطابق آخرین آمار ارائه شده در مورد جرائم یکنواخت FBI ، میزان جرایم املاک در حالی که روند نزولی دارد ، هر 13 ثانیه یک سرقت را به خود اختصاص می دهد!

کارشناسان جرم دریافتند که سارقین غالباً قبل از شکستن و ورود به خانه ، مکانی را “زیر نظر” قرار می دهند. اگر آنها یک سیستم امنیتی یا سیستم نظارتی را مشاهده کنند ، اغلب به خانه ای با امنیت کمتر دستبرد می زنند. یک دوربین امنیتی خانگی در وهله اول می تواند یک روش عالی برای جلوگیری از سرقت خانه شما باشد.

کمک به پلیس و سیستم دادگستری

در صورت سرقت از خانه شما ، سیستم امنیتی و داده های نظارتی شما می تواند کمک شایانی به پلیس و دادگاه ها در پیگرد قانونی مجرمین که به طور غیرقانونی وارد خانه شما شده اند ، باشد. شواهد ویدئویی از شهادت شاهدان عینی بسیار معتبرتر است.

توجه به خانواده

اگر نوجوانان ، فرزندان خردسال ، والدین بزرگتر و یا حتی حیوانات خانگی دارید که می خواهید از راه دور به آن توجه کنید ، دوربین های مدار بسته ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. اکثر سیستم هایی که دارای دوربین هستند به صاحبان این امکان را می دهند تا هنگام کار و یا وقتی که به راحتی از خانه دور هستند ، از خانه و اعضای خانواده خود وارد سیستم شده و از راه دور بررسی کنند. این می تواند آرامش خاطر را به کسانی که مراقب والدین پیر هستند ، ببخشد.

مقرون به صرفه

اکنون بسیاری از بیمه نامه ها برای صاحبان خانه که از سیستم های نظارتی مرتبط با سیستم امنیتی خود استفاده می کنند تخفیف می دهند. در مورد پتانسیل کاهش حق بیمه شما به دلیل داشتن یک سیستم امنیتی جامع برای محافظت از خانه و خانواده ، با نماینده بیمه خود مشورت کنید.

بالا بردن امنیت محله
مواردی از امنیت خانه که باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید