شما چگونه از خانه خود محفاظت می کنید؟

شما چگونه از خانه خود محفاظت می کنید؟

شما چگونه از خانه خود محفاظت می کنید؟

کمربند ایمنی در اتومبیل ، کلاه ایمنی هنگام دوچرخه سواری و.. برخی از راه هایی است که می توانید برای محفاظت بدنی از آن ها استفاده نمایید. اما خانه شما چطور؟ به غیر از قفل کردن در و پنجره ها ، از چه روش محافظتی برای ایمنی خانواده در مقابل افراد متجاوز ، آتش سوزی و.. استفاده می کنید؟ در اینجا چند روش وجود دارد که نصب سیستم هوشمند در خانه می تواند از خانواده شما در برابر تهدیدات مختلف محافظت کند.

با استفاده از روش های زیادی می توان امنیت خانه و خانواده خود را افزایش داد. شما باید از بهترین سیستم های امنیتی استفاده کنید

امنیت ورودی های اصلی خانه

درب ورودی خانه اصلی ترین گذرگاه داخل خانه و مهم تر از همه خانواده شماست. اطمینان حاصل کنید که قفل درب محکم است و در عین حال برای اعضای خانواده قابل دسترسی است. با استفاده از فناوری هوشمند ، صاحبان خانه می توانند درها را از راه دور قفل و باز کنند. اگر کودک شما همیشه کلید خانه خود را گم می کند یا شما نیاز به دسترسی  سرایدارها یا افراد کمکی که قصد تأمین هزینه های زندگی را دارند ، بسیار مفید خواهد بود.

آیفون های تصویری نیز برای خانواده هایی که تمایل دارند بدون مراجعه به درب خانه، از فرد پشت درب مطلع شوند. این یک گزینه عالی برای افرادی است که مشکلات حرکتی دارند و برای کودکانی که بعد از مدرسه به تنهایی به خانه می آیند و می خواهند بدانند چه کسی درب منزل است. این فقط یک لایه امنیتی دیگر است که به اعضای خانواده شما آرامش می بخشد.

روشنایی در داخل و خارج از خانه

جنبه ای که اغلب از امنیت خانه نادیده گرفته می شود ، روشنایی در داخل و خارج از خانه است. با استفاده از سیستم های اتوماسیون خانه های هوشمند ، می توان برنامه ریزی کرد که روشنایی در ساعات مشخصی از شبانه روز روشن و خاموش شود. نورپردازی ، به ویژه در مناطقی که نقاط دسترسی به خانه وجود دارد ، می تواند فرد متجاوز را حتی از ورود به ملک منصرف کند. همچنین حسگرهای حرکتی توصیه می شوند که حرکت در اطراف نقاط اصلی دسترسی به خانه را در نظر بگیرند.

دوربین های امنیتی

در چند سال گذشته فناوری پیشرفت زیادی کرده است. هنگامی که شما در تعطیلات دور هستید یا فقط برای یک روز کار از خانه دور می شوید ، روش های زیادی نظارت  بر خانه شما وجود دارد. در صورت خاموش بودن سنسورهای پنجره یا درب ، دوربین های امنیتی می توانند خانه شما را تحت نظر داشته و هشدار ارسال کنند. این یک روش عالی برای مراقبت از اموال است در حالی که نمی توانید در خانه حضور داشته باشید.

سیستم اعلان و اطفاء حریق

البته ، بخشی جدایی ناپذیر از هر سیستم خانه هوشمند ، هشدار دادن مانند دود ، آتش سوزی یا سطح خطرناک مونوکسیدکربن است. سیستم های هوشمند می توانند شما را از وجود این خطرات آگاه کنند. همچنین می توانند زمان تغییر باتری ها را به شما اطلاع دهند. سیستمی را انتخاب کنید که دارای نظارت 24 ساعته باشد.

با فناوری هوشمند در ارتباط باشید

بسته به نوع سیستمی که انتخاب می کنید ، می توانید تبلت ، تلفن هوشمند یا رایانه خود را تنظیم کنید تا بتوانید تمام خانه را کنترل کنید. اگر زنگ هشدار خاموش است ، یا حتی چراغ ها خاموش است ، می توانید هشدارها را دریافت کنید. سیستمی که انتخاب می کنید می تواند برای نیازهای خانواده شما سفارشی شود و با تغییر نیازهای شما به روز شود. فناوری خانه هوشمند می تواند به شما کمک کند در ارتباط باشید و از خانواده خود در هرجایی که هستید محافظت کنید.

آیا برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه فناوری می تواند به محافظت از خانواده شما کمک کند ، به کمک نیاز دارید؟ با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید

چگونه امنیت محل کار خود را بالا ببرید؟
دوربین های مداربسته را در چه موقعیت هایی نصب کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید