راهکار های امنیتی جهت بالا بردن امکان تجاری و فروشگاه ها

به عنوان یک صاحب فروشگاه خرده فروشی ، موارد کمی می توانند آسیب بیشتری به تجارت شما نسبت به یک سارق وارد کنند. به تاکتیک هایی که در زیر آورده ایم نگاهی بیندازید و ارزیابی کنید که آیا شما نیاز به تقویت امنیت خود دارید یا نه. اگر در استراتژی پیشگیری از سرقت خود متوجه برخی نقاط کور شده اید ، احساس راحتی کنید تا به ما دسترسی پیدا کنید.

تاکتیک های مبتنی بر تجهیزات

1. یک سیستم امنیتی هشدار نصب کنید

بیشتر سیستم های هشدار دهنده دارای تجهیزات مختلفی هستند که می توانند در مورد حمله ناخواسته به شما هشدار دهند و به شما کمک می کنند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود به پلیس اطلاع دهید.

انواع تجهیزات عبارتند از:

تشخیص حرکت : با استفاده از چند روش مختلف (مانند امواج مافوق صوت و نور مادون قرمز) ، آشکارسازهای حرکتی قادر به تشخیص هنگامی که شخصی یا چیزی در ملک شما وارد می شود هستند.

تشخیص لرزش یا شکسته شدن شیشه : آشکارسازهای شیشه ای قادر به شناسایی فرکانس خاصی هستند که در آن شیشه می شکند. اگر این فرکانس را حس کنند ، زنگ خطر ایجاد می شود.

اطلاع از بازشدن درب: در صورت باز بودن یا بسته شدن درب ها ، پنجره ها به سیستم امنیتی اعلان می دهند. یک قطعه روی درب نصب می شود و دیگری به قاب درب وصل می شود. اگر این دو قطعه از هم جدا شوند ، زنگ خطر ایجاد می شود و شما را از وجود یک متجاوز مطلع می کند.

تأیید صحت ویدیو : تأیید صحت ویدیو سرویس نظارت است که در آن ارائه دهنده امنیت شما از دوربین های فیلم برداری شده با حرکت در اموال شما استفاده می کند تا تأیید کند که آیا زنگ توسط یک مزاحم واقعی ایجاد شده است. زمان پاسخگویی پلیس در هنگام پاسخگویی به زنگ تایید شده 85٪ سریعتر است و هشدارهای کاذب کاهش می یابد.

2. نصب سیستم نظارت تصویری (دوربین مدار بسته)

یک سیستم دوربین مدار بسته به شما امکان می دهد هرگونه ورود ناخواسته به تأسیسات خود را ردیابی و ضبط کنید ، اقدامات سارق را در داخل تأسیسات خود ثبت کنید و حتی ممکن است به شما در شناسایی بصری کمک کند ، که می تواند به پلیس در یافتن و محکوم کردن آنها کمک کند. علاوه بر این ، فیلم های نظارت تصویری می توانند شواهد بصری مورد نیاز برای طرح دعوی بیمه را در اختیار شما قرار دهند.
جهت خرید بهترین برندهای دوربین مداربسته می توانید به صفحه فروشگاه جوان نیرو کارون مراجعه نمایید

3. اجرای کنترل دسترسی

یک سیستم کنترل دسترسی به شما امکان می دهد کنترل کنید چه کسی به تأسیسات شما دسترسی دارد و چه موقع. به عنوان خرده فروش ، می خواهید مشتریان خود به کف فروش شما دسترسی داشته باشند ، اما این بدان معنی نیست که آنها باید به اتاق سهام شما دسترسی داشته باشند.

سایر تاکتیک ها

1. محیط اطراف خود را پاک کنید

اگر به دنبال راهی ساده تر برای جلوگیری از سرقت هستید ، پاک کردن محیط اطراف فضای خرده فروشی ممکن است گزینه ای برای شما باشد. هنگامی که به دنبال اهداف هستید ، سارقین به طور معمول به دنبال فروشگاه هایی با نقاط دسترسی هستند که از نمای خیابان پنهان شده و در اثر شاخ و برگ یا سایر ویژگی های محیطی پنهان شده اند. چیزهایی مانند بوته های بزرگ ، درختان و علائم می توانند به آسانی پوشش آنها را در حالی که سعی در شکستن آنها دارند انجام دهید. اگر این موانع را برطرف کنید ، نمای فروشگاه شما هدف کمتری برای سارقین خارج از منطقه شما خواهد بود.

2. سیستم روشنایی محیط خود را کم نورتر کنید.

علاوه بر پاکسازی موانع محیطی ناخواسته از فروشگاه شما ، نصب منابع کم نور لامپ در مجاورت فروشگاه شما می تواند مسیری طولانی را برای جلوگیری از دزدی سارق طی کند. چراغ های بیشتر و روشن تر به معنای احتمال بیشتری برای مشاهده و گزارش سارق است. اگر دوربین های نظارتی دارید ، اضافه شدن نور باعث افزایش احتمال ضبط تصاویر امنیتی برای توصیف بصری مقصر می شود. در حالی که برخی از سرقت ها اقدامات تحریک آمیز است ، بسیاری از آنها برنامه ریزی شده اند. دیدن یک فروشگاه بزرگ و روشن باعث می شود هر سارق دو بار در مورد اقدام به تفکیک فضای خرده فروشی شما فکر کند.

3. اضافه کردن علائم امنیتی

سارقان می دانند که دزدی از یک فروشگاه با سیستم امنیتی سخت تر از شکستن یک فروشگاه بدون هیچ کس است. بنابراین ، در حالی که ما قاطعانه اعتقاد داریم که نشانه گذاری ها هرگز نباید وسیله محافظت شما در برابر سرقت باشد ، داشتن علائم امنیتی قابل رویت در اطراف ملک شما می تواند راهی مؤثر برای جلوگیری از سرقت باشد.

نگهداری و تست سیستم های امنیتی
رایج ترین اشتباهات مربوط به امنیت خانه که شما را در معرض خطر قرار می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید