راهنمای انتخاب دوربین های مداربسته بی سیم

بسیاری از مردم این تصور را دارند که سیستم های دوربین بی سیم در مقایسه با نمونه های سیمی خود فرآیند نصب آسان تری دارند. ممکن است فکر کنید که چون در بسیاری از فن آوری های دیگر از با سیم به سمت بی سیم سوق پیدا کرده ایم. انجام همان کار برای دوربین های امنیتی ممکن است ایده خوبی باشد. با این حال ، این اصلاً درست نیست. در بسیاری از موارد ، راه اندازی سیستم دوربین بی سیم بسیار پیچیده تر از استفاده از کابل CAT-5 یا کابل کواکس است. علاوه بر این ، منبع تغذیه نیز باید در نظر گرفته شود. بنابراین ، دوربین ها هرگز واقعاً بی سیم نیستند.

سیستم های دوربین بی سیم داخلی

دوربین های بی سیم IP هنگام نظارت در محیط داخلی ضروری هستند. این دوربین ها می توانند فرکانس های بی سیم 2.4 گیگاهرتز یا 5 گیگاهرتز داشته باشند. هر دو تنظیم، مزایا و معایبی دارد. تنظیمات 2.4 گیگاهرتز بهتر است زیرا در مقایسه با 5 گیگاهرتز توانایی حرکت در دیوارها را دارد. از طرف دیگر ، بسیاری از روترها یا نقاط دسترسی 2.4 گیگاهرتزی معمولاً دارای باند دوگانه هستند.

دوربین های IP در فضای باز باید در حالت پل باشند در حالی که هنگام استفاده از کابل CAT-5 به نقطه دسترسی متصل است. کابل معمولاً داخل ساختمان را به بیرون متصل می کند

برخی از ویژگی های دوربین های بی سیم

NVR با استفاده از کابل CAT-5 به روتر متصل می شود

فیلم از دوربین های IP توسط NVR ضبط می شود

به سیستم های NVR می توان از راه دور دسترسی داشت

سیستم های بی سیم در فضای باز

وقتی صحبت از سیستم های دوربین در فضای باز می شود ، لازم است سیگنال های ویدئویی از دوربین ها بر روی ساختمان های مختلف از طریق Wi-Fi ارسال شود.

خلاصه

سیستم های دوربین امنیتی بی سیم به همان راحتی که تصور می شود مفید و آسان نیستند. راه اندازی دشوارتر از سیستم سیم دار است. اما ممکن است بگویید که ارزش زمان و انرژی صرف شده برای تنظیم آن را دارد؟ پاسخ کاملاً مشخص نیست. به همین دلیل ، مهم است که به خاطر داشته باشید دوربین های اینچنینی به اندازه سیستم های سیمی قابل اعتماد نیستند.

راهنمای انتخاب دوربین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید