راهنمای انتخاب جک پارکینگی

راهنمای انتخاب جک بازویی

چگونه یک جک بازویی برای درب پارکینگ خود انتخاب کنیم. در این مطلب قصد داریم ویژگی ها ، مزایا و معایب جک های پارکینگی را بررسی کنیم.

با راهنمای انتخاب جک پارکینگی ، خرید شما را خیلی راحت تر کنیم. امروزه استفاده از جک های بازویی برای باز و بسته کردن اتوماتیک درب پارکینگ بسیار متداول شده است. دلایل خیلی زیادی دارد که در ادامه بدان اشاره می شود:

چرا باید برای درب پارکینگ جک بازویی نصب کرد؟

امنیت

اگر اخبار را دنبال می کنید قطعا تا به حال خبرهایی در مورد سرقت خودرو یا سرقت خودرو همراه با کودک درصد بالایی از این نوع سرقت هنگامی اتفاق می افتد که راننده برای باز کردن و یا بستن درب پارکینگی اقدام به ترک خودرو می کند. سارقین از این فرصت به دست آمده استفاده می کنند و از آنجایی که راننده هنگام پیاده شدن خودرو را روشن نگه می دارد، فرصت بسیار خوبی است که سارق اقدام به سرقت خودرو کنند.

در همچین مواقعی داشتن جک پارکینگی بسیار احساس می شود. با داشتن جک بازویی دیگر نیازی به پیاده شدن از خودرو نیست. به علاوه باید در انتخاب جک پارکینگی مناسب دقت نمایید.

شرایط جوی ناپایدار

در زمستان به دلیل شرایط جوی ناپایدار بسیار سخت است که از خودرو پیاده شوید و یا حتی زمانی که آلودگی هوا از حد مجاز عبور می کند، قرار گرفتن در فضای بیرون برای سلامتی بسیار نامناسب است ولی با داشتن جک پارکینگی هیچ یک از این مشکلات برای شما پیش نمی آید. پس با انتخاب جک پارکنیگی راحتری را به خانواده خود ببخشید

ارزش مالی منزل

قطعا داشتن درب اتوماتیک ارزش ملک شما را افزایش می دهد که در حال حاضر داشتن درب پارکینگ ریموتی برای منزل آپشن حساب می شود. از طرفی داشتن جک پارکینگی جلوه دیگری به منزلتان می دهد.

جنس بدنه

در حال حاضر بهترین فلزی که باید برای بدنه جک بازویی به کار رود، چدن می باشد. چدن به دلیل سبک بودن ومقاومت قابل توجه دربرابر شرایط جوی مختلف بسیار مناسب جک پارکینگی می باشد. بنابراین هنگام انتخاب جک پارکینگی برای درب منزل خود این موضوع را مدنظر داشته باشید.

طول بازو

مسئله ای که همیشه یک دغدغه بوده برای مشتریان، طول جک بازویی است. به دلیل اینکه اندازه درب های پارکینگ ها در اندازه ای سفارشی ساخت می شود. برای مشتری مهم است جک پارکینگی خریداری نماید که کاملا جواب گوی نیازهای وی باشد. در مورد طول بازوی جک باید گفت مقدار حداکثر 2 متر، اندازه استاندارد می باشد. این اندازه معمولا برای 99 درصد درب های پارکینگی موجود کاربرد دارد.

بر همین اساس همه جک های پارکینگی عرضه شده در فروشگاه بازرگانی نیما علی زاده دارای استاندارد های لازم می باشد.

برد موثر ریموت

مورد بعدی که مد نظر اکثر مشتریان است، برد موثر ریموت منترل است که استاندارد این مسئله 50 متر می باشد. مهم است که شما ریموت کنترلی داشته باشید. که بتوانید از مسافت دور درب پارکینگ خود را کنترل کنید. البته برد موثر به نوع برد جک پارکینگی هم بستگی دارد. لطفا در انتخاب جک پارکینگی خود دقت نمایید.

قابلیت قفل برقی

یکی از مزیت هایی که هر جک بازویی باید داشته باشد، قابلیت نصب قفل برقی می باشد. دلیل نصب قفل برقی، بالا بردن امنیت درب پارکینگ منزل می باشد. البته گیربکس های جک های بازویی بسیار قدرتمند می باشند ولی نصب یک قفل برقی با کیفیت خیال شما را راحتر می کند.

ساخت داخل باشد

اینکه ما به شما پیشنهاد خرید جک های بازویی ساخت کشورمان را می دهیم دلیلش خدمات پس از فروش است. زمانی که جک پارکینگی شما دچار حادثه و یا خرابی می شود، این مهم است که بتوانید قطعات آن را به راحتی و با قیمت مناسب پیدا کنید. قطعات جک های بازویی که در خارج از کشور تولید می شوند معمولا با نرخ ارز قیمت آنها افزایش می یابد از طرفی پیدا کردن قطعات خارجی بسیار مشکل است.

تصورات رایج وغلط در دوربین های مداربسته
راهنمای انتخاب دزدگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید