دوربین های مداربسته را در چه موقعیت هایی نصب کنیم؟

در عصر حاضر ، بسیاری از مشاغل و صاحبان خانه برای اطمینان از امنیت خود به خرید و به روزرسانی سیستم های نظارتی خود روی آورده اند. در نتیجه ، یادگیری نحوه قرار دادن کارآمد آنها و مکان قرارگیری آنها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار شده است. اگر احساس می کنید سردرگم هستید و کاملاً مطمئن نیستید که می خواهید چه کار کنید ، این راهنما به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین موقعیت ها را برای نصب دوربین های مداربسته  پیدا نمایید

باید تعادل را موقعیت را حفظ کنید

وقتی صاحبخانه یا صاحب مشاغل سیستم نظارتی دریافت می کنند برای اولین بار ، آنها ممکن است فکر کنند که مهمترین کار این است که دوربینها را به گونه ای قرار دهید که هیچ کس متوجه آنها نشود. که در واقع ممکن است بیش از سود آن آسیب برساند. اگر یک سارق دوربین امنیتی را در مکان خیلی مرتفعی ببیند ، ممکن از ادامه سرقت خود منصرف شود. از طرف دیگر ، اگر همه دوربین های شما قابل مشاهده باشند ، سارق به راحتی می تواند به دوربین ها دسترسی پیدا کرده و به آن ها آسیب برساند. داشتن دوربین مخفی به شما این امکان را می دهد که در صورت غیر فعال کردن دوربین های قابل مشاهده و ورود به خانه یا محل کار شما ، بتوانید از سارقین فیلم ضبط کنید.

چگونه باید دوربین های خود را قرار دهید

هنگامی که دوربین های خود را قرار می دهید ، نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که می خواهید آنها را به گونه ای قرار دهید تا بتوانید کل موقعیت های خانه یا محل کار خود را پوشش دهید. شما باید دوربین ها را در زوایای مختلف و مکان های مختلف قرار دهید تا بتوانید نظارت 360 درجه داشته باشید و به تمام ورودی ها و همه مخفیگاه های احتمالی چشم داشته باشید. اگر یک در بیرون از خانه شما کمین کرده باشد ، داشتن دوربین در مکان های مختلف به شما کمک می کند که آنها را زیر نظر داشته باشید.

موقعیت هایی که باید دوربین های خود را قرار دهید

نکته ای که ممکن است قبلاً مشهود باشد این است که دوربین های امنیتی هرگز نباید در مکان هایی قرار گیرند که همه بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند. زیرا اگر این کار را انجام دهید ، سارقین و دزدان می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند و خیلی راحت آنها را از بین ببرند. آنها ممکن است سیمها را برش دهند و یا لنزها را با اسپری رنگ آمیزی کنند تا فید ویدیویی شما غیرفعال شود یا غیرفعال شود. در نتیجه ، شما همیشه باید سعی کنید دوربین های خود را در مکان هایی قرار دهید که دسترسی به آنها دشوار باشد تا از ترس غیرفعال شدن دوربین های خود توسط سارقان بالقوه نترسید.

با استفاده از فناوری حسگر حرکت

فناوری حسگر حرکت در کجای این موارد قرار دارد؟ فناوری آشکارساز حرکت در مکان هایی که ممکن است نور کافی برای دیدن شما وجود نداشته باشد بسیار عالی است اما شما هنوز هم می خواهید ببینیدقیقاً چه اتفاقی در حال رخ دادن باشد. اگر لنزهای دید در شب استفاده شود ، می توانند اطمینان حاصل کنند که شما دقیقاً می دانید در موقعیت های کم نور چه اتفاقی می افتد. دوربین های امنیتی خود را با حسگرهای حرکتی در کجا قرار دهید؟ آنها معمولاً در ورودی های عقب به گونه ای قرار می گیرند که قابل رویت نیستند زیرا معمولاً مناطقی هستند که کمتر محافظت می شوند.

شما چگونه از خانه خود محفاظت می کنید؟
مزایا و معایب دوربین های مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید