خطراتی که همواره خانه شما را تهدید می کند

خطراتی که همواره خانه شما را تهدید می کند

برای بیشتر ما ، خانه ها منطقه راحتی ما هستند. آنها مکانهای امنی هستند که در آنها احساس امنیت و آرامش می کنیم. متأسفانه ، این موضوع همیشگی نیست ، یا به دلیل یک عمل طبیعی ، یک سرقت یا آتش سوزی، امنیت و آرامش خانه از بین می رود.

در بسیاری از موارد، خطرات در خانه ما خارج از کنترل ما هستند، اما ما باید همواره موارد احتیاط را رعایت نماییم.

همین حالا به اطراف خانه خود نگاه کنید. یک بررسی سریع از آنچه در خانه شما می تواند خطرناک باشد انجام دهید. اگر به طور اتفاقی در آشپزخانه باشید ، می توانید اجاق گاز ، وسایل برقی یا حتی لوله های متصل به سینک ظرفشویی را به عنوان خطرات احتمالی نامگذاری کنید. در زیرزمین برای مثال خشک کن لباس و یک تابلوی برق وجود دارد که می تواند منبع آسیب برای خانه شما باشد.

خطر آتش سوزی

مهمترین نگرانی صاحبان خانه احتمال آتش سوزی در خانه است . خطر آتش سوزی را می توان در بسیاری از مناطق مانند لوازم آشپزخانه ، سیم کشی برق در خانه ، دودکش و شومینه یا حتی جمع شدن پرز در خشک کن خود مشاهده کرد. برای محافظت از خانه خود در برابر این خطرات ، حتماً در هر طبقه از خانه خود سیستم های هشدار دهنده دود و گرما نصب کنید.

خطراتی که همواره خانه شما را تهدید می کند

خطر CO

بخاری منزل شما و هر منبع گرمایی دیگر خطری خاموش را تهدید می کند. مونوکسیدکربن یک گاز کشنده است که در صورت احتراق تولید می شود. برای جلوگیری از غلظت CO که ممکن است در خانه شما جمع شود ، حتماً در هر سطح از خانه خود هشدار دهنده CO نصب نمایید. باتری سیستم های امنیتی  را مرتباً عوض کنید.

نشت شبکه لوله کشی آب

نشت لوله ها ممکن است برای مدتی مورد توجه صاحبان خانه قرار نگیرد ، به خصوص اگر مشکل در پشت دیوارها پنهان باشد. در هشدار فوری ، ما سیستم نظارت بر نشتی آب را پیشنهاد می دهیم که می تواند در صورت افزایش سطح آب در زیرزمین خود ، به صاحبخانه هشدار دهد که به ویژه اگر مالک روزانه در محل خود نباشد ، بسیار مفید است.

خطراتی که همواره خانه شما را تهدید می کند

سرقت

نقاط زیادی وجود دارد که هر صاحب خانه می تواند برای جذابیت کمتر جلوه دادن به خانه خود از نظر مجرمان در نظر بگیرد. با نصب سنسورهای اتوماتیک و از راه دور در خارج از خانه خود شروع کنید. نور می تواند یک مانع بزرگ برای شخصی باشد که به طور غیرقانونی وارد ملک شما می شود.

علاوه بر چراغ ، صاحبان خانه باید یک سیستم دزدگیر را نیز در نظر بگیرند که بتواند از راه دور تنظیم شود. این امر باعث می شود تا خیال شما از سرقت راحت باشد اما همچنین می توانید درها را از راه دور قفل کنید ، سیستم را فعال کرده و یا غیرفعال کنید.

آیا خانه شما در برابر این خطرات محافظت می شود؟ جهت مشاوره رایگان توسط کارشناسان با ما در تماس باشید

رعایت کردن موارد امنیتی هنگام ترک خانه
چگونه امنیت محل کار خود را بالا ببرید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید