تصورات رایج وغلط در دوربین های مداربسته

به اولین قدم اسطوره های دوربین مدار بسته خوش آمدید. فرضیه این سریال این است که بسیاری از تصورات اشتباهی که مردم درباره سیستم های دوربین امنیتی دارند را از بین ببریم تا آنجا که می توانیم.

1. کلیه دوربین ها را می توان از DVR کنترل کرد

بیشتر دوربین هایی که شما قادر به خرید آن هستید این توانایی را ندارند. دوربین های Pan Tilt Zoom (PTZ) برای این منظور ساخته شده اند. آنها دوربین های ویژه ای هستند که دارای یک موتور هستند و این امکان را برای شما فراهم می کنند تا از یک کنترلر کنترل کاملی بر روی آنها داشته باشید. گزینه دیگر نصب دوربین های ثابت برای حرکت موتورهای شیب است . این امر به شما امکان می دهد آن دوربین های معمولی ثابت را به بالا ، پایین ، چپ و راست حرکت دهید. شما هنوز هم نمی توانید با آنها زوم و خارج کنید. آخرین و گرانترین گزینه دوربین های دارای لنزهای حرکتی هستند. شما نمی توانید تابه یا کج کنید ، اما می توانید داخل و خارج زوم کنید. دوربین هایی مانند این خیلی رایج نیستند و معمولاً جلوه خاصی را به افراد نمی دهند.

2.  سیستم های بی سیم این روزها محبوب تر هستند

وایرلس امروزه محبوب تر از ده سال پیش نیست. سیستم های بی سیم یا ارزان هستند و بنابراین کیفیت بسیار کمی دارند و یا در آستانه گران بودن غیر واقعی هستند و نصب آن بسیار مشکل است. به همین دلایل ، شما هرگز نباید یک سیستم بی سیم را در نظر بگیرید ، مگر اینکه انتخاب دیگری داشته باشید. دلیل اینکه سیستم های بی سیم خوب برای شما سه یا چهار برابر بیشتر از یک سیستم سیمی هزینه می کند به دلیل سخت افزار اضافی  لازم برای قرار دادن آن در همان پارک توپ با سیستم های سیمی تا آنجا که از عملکرد و قابلیت اطمینان برخوردار هستند. سیستم های آنالوگ نیز از نظر تعداد دوربین هایی که می توانید در آنها محدودیت داشته باشد. علاوه بر این ، آنها مستعد مداخله سایر دستگاه های بی سیم (یعنی – تلفن های بی سیم ، روترها و غیره …) هستند و غالباً از دست دادن ویدیوی مکرر را تجربه می کنند. اگر فکر می کنید دوربین های IP ممکن است راه حل شما باشد ، به یاد داشته باشید برچسب قیمت بزرگ و مشکلات و محدودیت های پهنای باند را باید در نظر بگیرید. آنها همچنین به پیکربندی شبکه کاملاً نیاز دارند ، اما تقریباً مطمئناً نتایج بهتری به شما می دهند.

3.  همه، اکنون در حال خرید دوربین های HD هستند

دوربین های آنالوگ استاندارد و DVR هنوز هم محبوب ترین کالاهای خریداری شده در بازار هستند. دلیل این امر بیشتر مبتنی بر قیمت است. دلیل مهم دیگر این واقعیت است که معمولاً هیچ چیز بزرگتر و بهتر دیگری لازم نیست. همه فکر می کنند تعریف بالا راهی است زیرا همه چیز این روزها HD است. همه تا زمانی که قیمت را نبینند این فکر را دارند. پس از آن ، مردم به جای تمرکز روی آنچه که به آنها بهترین کیفیت تصویر را می بخشد ، شروع می کنند بیشتر به آنچه در واقع به سیستم دوربین امنیتی احتیاج دارند نگاه کنند.

4. اگر دوربین های امنیتی دارید ، برای شما مشکل ساز خواهد شد

ما صادقانه نمی دانیم این یکی از کجا آمده است. به نظر می رسد مردم فکر می کنند اگر کسی دوربین های امنیتی را ببیند ، می رود آن را به عنوان یک چالش مشاهده کند. واقعیت این است ، اگر آنها دیده اند که شما دوربین های امنیتی دارید ، دوربین های امنیتی شما آنها را دیده اند. قبل از اینکه آنها حتی حرکت بعدی خود را انجام دهند ، شما سیستم دوربین مدار بسته است که در حال حاضر آنها را شناسایی کرده است. برخی دیگر استدلال می کنند که دوربین ها اغلب آسیب می بینند. ما آن یکی را به شما می دهیم. اتفاق می افتد جایگزین دقیقا چیست؟ اگر مانند خرابکاری در گردن جنگل خود مشکل خرابکاری دارید ، آیا ترجیح می دهید به جای دوربین های خود ، خانه یا کار شما را خراب کنند؟ حداقل با دوربین ، این شانس را پیدا کرده اید که در این عمل این افراد را جلب کنید.

5. هرچه خطوط تلویزیون بیشتر باشد ، کیفیت تصویر بهتر می شود

این امر در مورد دوربین های آنالوگ صدق می کند. وضوح تصویر به طور کلی از 400TVL-1000TVL متغیر است. متأسفانه برای مصرف کننده ، بیش از این تعداد باید به آن توجه کنیم. کیفیت / مارک سنسور تصویر در داخل دوربین بیشتر از کیفیت خط تصاویر نسبت به تعداد خطوط تلویزیون است. اگر قرار بود سنسور تصویر ارزانتر را در 1000TVL با سنسور تصویر با کیفیت بالا در 700TVL مقایسه کنید ، می بینید که کیفیت تصویر تقریباً یکسان است. در هر صورت ، تصویر 1000TVL حتی ممکن است کمی فازی در کنار دیگری به نظر برسد. شما باید تکالیف خود را در مورد این سنسورها انجام دهید. مهمتر از همه ، فیلم نمونه را پیدا کنید. به آنچه در وب سایت خرده فروشان پیدا می کنید اعتماد نکنید. از وب سایتهایی مانند YouTube و Vimeo استفاده کنید تا ببینید مردم چه چیزی ارسال می کنند و در مورد کالایی که می خواهید خریداری کنید ، می گویند.

مواردی از امنیت خانه که باید بدانید
راهنمای انتخاب جک بازویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید