بالا بردن امنیت محله

ایمن نگه داشتن خانه چیزی است که کنترل زیادی بر روی آن دارید. با این حال ، یکی از جنبه های امنیت خانه که می توان از آن غافل شد ، امنیت کلی محله ای است که در آن زندگی می کنید. هنگامی که صحبت از آسیب رساندن به خانه و عزیزانتان می شود ، به همان اندازه مهم است که برای محافظت از منزل شخصی خود ، به امنیت و امنیت محله کمک کنید.

امنیت محله می تواند وظیفه ای طاقت فرسا باشد ، اما کارهای ساده بسیاری وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از جرم در محله خود انجام دهید. در اینجا سه ​​عمل ساده آورده شده است که برای کمک به شما در بهبود امنیت در محله خود توصیه می کنیم

دوستانه باشید

رفتار دوستانه نه تنها محله شما را به مکان دلپذیرتری برای زندگی تبدیل می کند ، بلکه می تواند از امنیت بیشتری برخوردار شود. همسایگان خود را بشناسید. و منظور ما فراتر از یک موج هنگام عبور از یکدیگر در مسیر مدرسه یا کار است. از همسایگان خود شوید که وقتی شخصی به تعطیلات می رود مراقب مال یکدیگر هستند. کارهای روزمره را بیاموزید و توجه کنید که کدام وسایل نقلیه و افراد در همسایگی شما تعلق دارند تا بتوانید چیزی (یا شخصی) را که متعلق به آن نیست ، تشخیص دهید.

اگر انجمن محله ای دارید ، یک دایرکتوری ایجاد کنید تا بدانید چگونه می توان در صورت عدم حضور صاحبان خانه در محل غیبت ، به آنها دسترسی پیدا کرد. برای افراد فاقد انجمن محله ، شرکت در یک مهمانی بزرگ یا فروش سر و صدا در جامعه را به عنوان راهی برای دوستانه تر کردن و پیشنهاد دادن نقش فعال تر در ایمنی محله جستجو کنید. همچنین شناختن اجرای قانون محلی بسیار هوشمندانه است. از آنها دعوت کنید در جلسات محله یا مهمانی ها شرکت کنند و به آنها بگویید که از کار آنها برای محافظت از جامعه خود قدردانی می کنید.

منابع امنیتی را ترکیب کنید

همه محله ها توانایی نصب دوربین های امنیتی را ندارند ، اما شما می توانید صاحبان خانه را از قبل دوربین استفاده کنید و نقاط ضعف خیابان یا بلوک شما را تعیین کنید. تلاش های امنیتی خود را با همسایگان خود هماهنگ کنید تا به مراقبت از کل جامعه و همچنین خانه فردی خود کمک کنید.

برای جلوگیری از سرقت های احتمالی ، درج علائمی مبنی بر اینکه این محله تحت نظارت است ، در نظر بگیرید. اگر جنایتی در محله اتفاق بیفتد ، فیلم می تواند تفاوت زیادی در ردیابی افراد بد ایجاد کند. در سال 2014 ، FBI بیش از 1.5 میلیون سرقت را در سراسر کشور گزارش کرد و تنها 13.6٪ از این موارد منجر به دستگیری شد. برای اینکه محله شما در سمت اشتباه این آمار قرار نگیرد ، همه کسانی که دوربین دارند باید هر فیلمی را که دارند برای ارائه کمک به پلیس در شناسایی و ردیابی عاملان ارائه دهند.

به ظاهر محله خود افتخار کنید

باور کنید یا نکنید ، حیاطی که بخوبی نگهداری می شود می تواند به دور نگه داشتن سارقین کمک کند . نمای بیرونی خانه خود را مرتب و منظم نگه دارید و همسایگان خود را به همین امر تشویق کنید. چمن های مرتباً تراشیده شده ، محوطه سازی زیبا و ایوان یا حیاط بدون سر و صدا از علائم سارقین است که از این خانه ها مراقبت می شود و صاحبان خانه نیز در آن حضور دارند.

از طرف تلنگری ، پرچین های بیش از حد رشد کرده و درهم و برهمی می تواند مجرمان را تحت پوشش قرار دهد و حتی به آنها کمک می کند تا در خانه نفوذ کنند ، به خصوص اگر صاحب خانه نردبان یا چهارپایه ای را بیرون بگذارد. مراقب خانه های خالی یا مکان های باز باشید و با همسایگان هماهنگ کنید تا علف های هرز را تحت کنترل درآورید و نمای بیرونی را حفظ کنید. با هم کار کنید تا وقتی همسایه ها به تعطیلات می روند ، چمنزار یا برف بیل بزنید تا به ظاهر خالی نشدن خانه کمک کنید.

ایمنی محله مهم است ، اما خبر خوب این است که لازم نیست پیچیده باشد. اگر قبلاً چنین کاری نکرده اید ، چرا با بیرون رفتن و ملاقات با همسایگان شروع نمی کنید؟ به هر حال ، ایجاد یک اجتماع امن و آرام برای گروهی از شما بسیار آسان تر از آن است که به تنهایی به عهده خود باشید.

7 راه ایمن سازی پنجره های خانه
مزایای داشتن سیستم امنیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related posts

جهت یابی

سبد خرید من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها

به کمک نیاز داری؟ در واتس آپ پیام بزارید